O nas

Od 25 lat ubezpieczamy spokój naszych Klientów

Kim jesteśmy

Niech ta dewiza będzie dla Państwa rekomendacją do kontynuowania bądź nawiązania nowej współpracy z Firmą Ubezpieczeniową Włodzimierz Cierliński  INTER-C.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzonej od ponad ćwierć wieku działalności ubezpieczeniowej, realizowanej we współpracy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych działających na rynku polskim sprawia, że każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, po uprzedniej dogłębnej analizie zarówno potrzeb Klienta, jak też optymalizacji kosztów zawarcia polisy.

Szczególnym odbiorcą naszych usług jest branża medyczna, dla której tworzone są wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe, obejmujące szeroki zakres ryzyk związanych z ochroną w życiu prywatnym, jak również ze specyfiką wykonywanego zawodu.

Oferta nasza obejmuje szeroką gamę ubezpieczeń osobowych, zdrowotnych, zawodowych, majątkowych, komunikacyjnych i finansowych adresowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, w tym praktyk medycznych i podmiotów gospodarczych.

Ubezpieczenia oferowane przez nas konstruowane są tak, aby jak najlepiej dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Dokładamy starań, aby zapewnić Państwu wysokie poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej.

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, dlatego bardzo ważną sferę naszych działań stanowi kompleksowa pomoc w trudnym procesie likwidacji szkód zarówno osobowych, jak i majątkowych w tym komunikacyjnych.

Deklaruję również moje osobiste zaangażowanie we wszystkie powierzone nam Państwa sprawy i problemy.

Włodzimierz Cierliński

Nasz zespół

Włodzimierz Cierliński

Właściciel, Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

wlodzimierz.cierlinski@interc.pl

Marta Stróżyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń

marta.strozyk@interc.pl

Dariusz Kowalski

Specjalista ds. Ubezpieczeń

dariusz.kowalski@interc.pl

Krystian Biernacki

Starszy Specjalista ds. Finansów

krystian.biernacki@interc.pl

Wojciech Fedyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń

wojciech.fedyk@interc.pl

Wiesław Frydrych

Specjalista ds. Ubezpieczeń

wieslaw.frydrych@interc.pl

Katarzyna Cierlińska

Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

katarzyna.cierlinska@interc.pl